Ол Кліар Екстра

2 - 3 Days Ол Кліар Екстра

Високотехнологічний засіб для комплексного очищення обприскувачів Ол Кліар Екстра 

Ол Кліар Екстра – спеціалізований продукт для очищення обприскувача від компанії Дюпон, призначений для усунення залишків сульфонілсечовинних гербіцидів.

Ол Кліар Екстра – збалансована рідинна формуляція, що містить у своєму складі секвестранти, сурфактанти та інші допоміжні речовини. 

Ол Кліар Екстра ефективно нейтралізує залишки сульфонілсечовин, а також таких діючих речовин, як гліфосат, паракват, атразин, мекопроп та ін.

Переваги:

  • Нейтралізує, зв’язує та очищує залишки сульфонілсечовин та інших небезпечних гербіцидів
  • Розчиняє, зв’язує та очищує відкладення та маслянистий наліт, що утворюється в баку оприскувача, шлангах, фільтрах та форсунках
  • Забезпечує повноцінне очищення обприскувача при переході з однієї культури на іншу, та для міжсезонної консервації

Механізм дії

Ол Кліар Екстра є унікальним поєднанням речовин, які нейтралізують залишки засобів захисту рослин та зменшують поверхневий натяг розчину і дозволяють проникнути в щілини і важкодоступні місця обприскувача. Діючі речовини Ол Кліар Екстра втягують залишки пестицидів у розчин. Коли поверхнево-активні речовини вступають в контакт з липкими залишками, вони розкладають залишки на частини для кращого видалення та піднімають їх з поверхні бака.

Норма використання: концентрація 0,5%, або 0,5 л / 100л розчину

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
24 місяці
Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Агральп», можуть змінюватись Виробником Товару
  • 0 грн.