Аркан

2 - 3 Days Аркан

Аркан — економічний гербіцид для боротьби проти найбільш поширених однорічних широколистих  бур’янів на зернових культурах та кукурудзі.

Діюча речовина: амідосульфурон, 750 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Властивості:

ПРИЗНАЧЕННИЯ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Аркан 75 WG, в.г. рекомендується для застосування проти найбільш поширених однорічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д на посівах пшениці, ячменю та кукурудзи. 

НОРМИ ЗАСТОСУВАННЯ 

ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ — 20 г/га  КУКУРУДЗА — 20–30 г/га

СТРОКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ 

Аркан має тривалий термін застосування, починаючи з фази 2-х листків до появи прапорцевого листка зернових. Оптимальний період обприскування, що дозволяє отримати найвищу ефективність та зберегти врожай, — до кінця кущіння зернових.  Аркан можна застосовувати вже при температурі +5 °С. Низькі температури уповільнюють дію препарату, але не впливають на кінцеву ефективність.  Аркан можна використовувати в баковій суміші з усіма препаратами групи 2,4-Д.  Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або в екстремальних погодних умовах бур’яни тільки дуже сильно пригнічуються, але вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ 

При застосуванні восени проти падилиці ріпаку висока ефективність досягається при внесенні до 2-го справжнього листка у падалиці. Суміш з групою 2,4-Д при застосуванні восени, недопустима через можливий вплив діючої речовини 2,4-Д на цільову культуру.  Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150–300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5–3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6–7 км/год. При ультрамалооб’ємному обприскуванні норма застосування — 50 л/га робочого розчину.

Підмаренник чіпкий

Спориш звичайний

Талабан польовий

Зірочник середній

Гірчак березковидний

Лобода біла

Грицики звичайні

Падалиця соняшнику

Гірчиця польова

Кропива глуха

Щириця звичайна

Мак самосійка*

Ромашка, види

Березка польова*

Шпергель звичайний

Фіалка, види

Падалиця соняшнику


* рекомендується обприскування на ранніх стадіях розвитку (4–6 листків)

ПЕРЕВАГИ

  • Оптимальне поєднання широкого спектру дії та мінімальних затрат на обробіток 1 га.
  • Висока ефективність проти підмаренника чіпкого.
  • Гнучкий, тривалий період застосування, починаючи з фази 2-го листка і до появи прапорцевого листка у культури.
  • Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °C) навесні, що дає змогу якнайшвидше запобігти конкуренції бур’янів з культурою.
  • Стійкість до змивання опадами.
  • Добра змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, що дає змогу зменшити кількість обробок.
Тара
0,6 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Агральп», можуть змінюватись Виробником Товару
  • 0 грн.